Udostępnij:

jaroslawiec kutry 2

Jarosławiec leży na środkowej części polskiego wybrzeża, na skraju województwa zachodniopomorskiego. Podróżujący drogą kolejową muszą zakupić bilet do miejscowości Sławno. Jest to najbliższa stacja kolejowa od Jarosławca (około 25km). Kolejne stacje w pobliżu to PKP Słupsk (ok 40km) i PKP Koszalin (około 60km). Następnie należy się przesiąść do autobusów lub busów, które w sezonie jeżdżą bardzo często.

Zobacz również:
Nowe połączenia PKS, bezpośrednie z Warszawy i Wrocławia (przez Poznań).

 


jarosławiec w polsce big

Osoby jadące własnym środkiem komunikacji muszą się kierować na północ Polski - na Słupsk lub Koszalin. Ze Słupska należy jechać krajową "szóstką" w kierunku Sławna a następnie wskażą już drogowskazy drogę na Jarosławiec przez miejscowość Kanin. Droga wiedzie przez sporą cześć zalesionego terenu, a następnie przez malownicze pola, na których można zobaczyć m.in. wiatraki produkujące ekologiczny prąd. W Kaninie wybudowano rondo, które ułatwi zmęczonym kierowcom pokonać niebezpieczne miejsce.

Kierujący się na Koszalin, mogą również wybrać drogę na Sławno, aczkolwiek jest jeszcze droga alternatywna - trasa nadmorska przez Darłowo. Czasowo droga ta będzie dłuższa, jednakże przy okazji można zwiedzić malownicze tereny, w tym m.in. jeziora, wiatraki czy nawet pas startowy, o którym piszemy szerzej na naszym portalu.

Najnowsze nawigacje GPS bezproblemowo znajdują bezpośrednią drogę nad Bałtyk. Wystarczy nastawić miejscowość końcową Jarosławiec (woj. zachodniopomorskie, kod pocztowy 76-107).

Podziel się informacją

Masz ciekawą informację? Widziałeś coś nadzwyczajnego? Zrobiłeś świetne zdjęcie?

Podziel się z nami swoją informacją o Jarosławcu, prześlij zdjęcie:

biuro@jaroslawiec24.pl

baner-facebook-jar24

Pogoda w Jarosławcu

zakatek baner sponsor

sponsor

Facebook

Template by JoomlaShine